Medewerkers

De adviseurs van Van Loon maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Vestiging Dordrecht

Marcel van Loon

Marcel van Loon

Algemeen directeur marcel@van-loon.nl
Esther Langeveld

Esther Langeveld

Manager Volmacht / Schade esther@van-loon.nl
Dieuwertje Alblas

Dieuwertje Alblas

Personal Assistant/HR dieuwertje@van-loon
Jan Engelenburg

Jan Engelenburg

Manager Inkomen jan@van-loon.nl
Hans Zikkenheiner

Hans Zikkenheiner

Manager Volmacht hans@van-loon.nl
Hanke Konijnenburg - van Houwelingen

Hanke Konijnenburg - van Houwelingen

Specialist Inkomen hanke@van-loon.nl
Bas van Staveren

Bas van Staveren

Acceptant bas@van-loon.nl
Ralph van Vuuren

Ralph van Vuuren

Binnendienstadviseur Schade ralph@van-loon.nl
Sharon Morry

Sharon Morry

Acceptant sharon@van-loon.nl
Renée de Boer

Renée de Boer

Acceptant renee@van-loon.nl
Martijn van Es

Martijn van Es

Schadebehandelaar martijn@van-loon.nl
Gina Gopie

Gina Gopie

Schadebehandelaar gina@van-loon.nl
Henk Tempelaar

Henk Tempelaar

Adviseur Schade henk@van-loon.nl
Younes Balhagi

Younes Balhagi

Binnendienstadviseur Schade younes@van-loon.nl
Rose Giessenburg

Rose Giessenburg

Specialist Inkomen rose@van-loon.nl
Susan Beerman

Susan Beerman

Telefoniste / Receptioniste susan@van-loon.nl
Sharon Morais

Sharon Morais

Schadebehandelaar sharon.morais@van-loon.nl
Dick Binnekamp

Dick Binnekamp

Binnendienstadviseur Schade dick@van-loon.nl
Ayla Ridderhof

Ayla Ridderhof

Schadebehandelaar ayla@van-loon.nl
Hilde Oerlemans

Hilde Oerlemans

Administratief Medewerker Overvoer hilde@van-loon.nl

Vestiging Breda

Chris Luiijf

Chris Luiijf

Commercieel directeur chris@van-loon.nl
Lars Melis

Lars Melis

Manager Hypotheken / Hypotheekadviseur lars@van-loon.nl
André Meijvis

André Meijvis

Hypotheekadviseur / Pensioenadviseur andre@van-loon.nl
Erik de Graauw

Erik de Graauw

Hypotheekadviseur erik@van-loon.nl
Jore Theeuwes

Jore Theeuwes

Hypotheekadviseur jore@van-loon.nl
Piet Hein Verbaan

Piet Hein Verbaan

Manager / Adviseur Verzekeringen piethein@van-loon.nl
Monja Foesenek-van den Beemt

Monja Foesenek-van den Beemt

Binnendienstadviseur Schade monja@van-loon.nl
Martijn Helders

Martijn Helders

Binnendienst Hypotheken martijn.helders@van-loon.nl
Tessa Dames

Tessa Dames

Binnendienstadviseur Schade tessa@van-loon.nl
Marc Leijten

Marc Leijten

Schadebehandelaar marc@van-loon.nl
Monique Videler

Monique Videler

Binnendienstadviseur Schade monique@van-loon.nl

Astrid Brouwer

Manager Binnendienst Schade / Pensioen Binnendienst astrid@van-loon.nl
Colinde van Beek

Colinde van Beek

Hypotheekadviseur colinde@van-loon.nl
Miranda verhoef

Miranda verhoef

Binnendienst Hypotheken miranda@van-loon.nl
Rachelle van Poppel-van der Kolk

Rachelle van Poppel-van der Kolk

Telefoniste / Receptioniste rachelle@van-loon.nl
Wendy van Alten-van Moorsel

Wendy van Alten-van Moorsel

Binnendienst Hypotheken wendy@van-loon.nl
Anouk Corstiaensen

Anouk Corstiaensen

Telefoniste / Receptioniste anouk@van-loon.nl
Margriet Langendaal-van den Heuvel

Margriet Langendaal-van den Heuvel

Adviseur Verzekeringen margriet@van-loon.nl
Michiel van Oorschot

Michiel van Oorschot

Adviseur Verzekeringen michiel@van-loon.nl
Katja Huijbregts

Katja Huijbregts

Binnendienst Hypotheken katja@van-loon.nl
Lisanne Hoogendoorn-van den Maagdenberg

Lisanne Hoogendoorn-van den Maagdenberg

Binnendienst Hypotheken lisanne@van-loon.nl
Diana Willart

Diana Willart

Binnendienstadviseur Schade diana@van-loon.nl
Philippe van den Dungen

Philippe van den Dungen

Hypotheekadviseur philippe@van-loon.nl
Wijnand van Gestel

Wijnand van Gestel

Binnendienstadviseur Schade wijnand@van-loon.nl