Medewerkers

De adviseurs van Van Loon maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Directie

Marcel van Loon

Marcel van Loon

Algemeen directeur marcel@van-loon.nl
Esther Langeveld

Esther Langeveld

Adjunct directeur esther@van-loon.nl
Chris Luiijf

Chris Luiijf

Commercieel directeur chris@van-loon.nl

Personal Assistent/HR

Dieuwertje Alblas

Dieuwertje Alblas

Personal Assistant/HR dieuwertje@van-loon

Receptie

Susan Beerman

Susan Beerman

Telefoniste / Receptioniste susan@van-loon.nl
Anouk Corstiaensen

Anouk Corstiaensen

Telefoniste / Receptioniste anouk@van-loon.nl
Joris Kraaijestein

Joris Kraaijestein

Telefonist / Receptionist joris@van-loon.nl
Esmé Kouters

Esmé Kouters

Telefoniste / receptioniste esme@van-loon.nl

Afdeling Finance

Hans Zikkenheiner

Hans Zikkenheiner

Manager Finance/Volmacht hans@van-loon.nl 078-2200013
Hanke Konijnenburg - van Houwelingen

Hanke Konijnenburg - van Houwelingen

Medewerker Finance hanke@van-loon.nl

Afdeling Verzuim

Jan Engelenburg

Jan Engelenburg

Manager Inkomen jan@van-loon.nl 078-2200010
Rose Giessenburg

Rose Giessenburg

Specialist Inkomen rose@van-loon.nl 078-2200010
Anne Kraaijestein

Anne Kraaijestein

Specialist inkomen anne@van-loon.nl 078-2200010
Eline de Knegt

Eline de Knegt

Specialist Inkomen eline@van-loon.nl 078-2200010
Jeanette Kooman

Jeanette Kooman

Medewerker binnendienst ziekteverzuim en inkonmensverzekeringen jeanette@van-loon.nl 078-2200010
Suzanne van der Poll

Suzanne van der Poll

Administratief medewerker naverrekeningen suzanne@van-loon.nl 078-2200010

Afdeling Verzekeringen binnendienst

Piet Hein Verbaan

Piet Hein Verbaan

Manager Verzekeringen piethein@van-loon.nl
Wijnand van Gestel

Wijnand van Gestel

Verzekeringen Zakelijk wijnand@van-loon.nl 076-2300101
Diana Willart

Diana Willart

Verzekeringen Zakelijk diana@van-loon.nl 076-2300101
Evy Koertshuis

Evy Koertshuis

Verzekeringen Zakelijk evy@van-loon.nl 076-2300101
Younes Balhagi

Younes Balhagi

Verzekeringen Particulier younes@van-loon.nl 078-2200012
Ramjar Manbari

Ramjar Manbari

Verzekeringen Particulier ramjar@van-loon.nl 078-2200012
Monja Foesenek-van den Beemt

Monja Foesenek-van den Beemt

Verzekeringen Particulier monja@van-loon.nl 076-2300101
Annemarie Boom

Annemarie Boom

Verzekeringen Particulier annemarie@van-loon.nl 076-2300101
Anouk van Venrooij

Anouk van Venrooij

Verzekeringen Particulier anouk.vanvenrooij@van-loon.nl 076-2300101
Evelien van de Vondervoort

Evelien van de Vondervoort

Verzekeringen Binnendienst evelien@van-loon.nl 076-2300101

Afdeling Verzekeringen buitendienst

Piet Hein Verbaan

Piet Hein Verbaan

Manager Verzekeringen piethein@van-loon.nl
Henk Tempelaar

Henk Tempelaar

Adviseur Verzekeringen henk@van-loon.nl
Margriet Lagendaal-van den Heuvel

Margriet Lagendaal-van den Heuvel

Adviseur Verzekeringen margriet@van-loon.nl
Michiel van Oorschot

Michiel van Oorschot

Adviseur Verzekeringen michiel@van-loon.nl
Astrid Brouwer

Astrid Brouwer

Adviseur zakelijke verzekeringen en pensioen astrid@van-loon.nl 076-2300102

Afdeling Volmacht

Hans Zikkenheiner

Hans Zikkenheiner

Manager Finance/Volmacht hans@van-loon.nl 078-2200013
Renée de Boer

Renée de Boer

Volmachtbeheerder Particulier renee@van-loon.nl 078-2200012
Jantine Van Wijk - Aantjes

Jantine Van Wijk - Aantjes

Volmachtbeheerder Particulier jantine@van-loon.nl 078-2200012
Bas van Staveren

Bas van Staveren

Volmachtbeheerder Zakelijk bas@van-loon.nl 078-2200012
Ralph van Vuuren

Ralph van Vuuren

Volmachtbeheerder Zakelijk ralph@van-loon.nl 078-2200012
Sharon Morry

Sharon Morry

Volmachtbeheerder Zakelijk sharon@van-loon.nl 078-2200012
Anja van den Berg

Anja van den Berg

Volmachtbeheerder anja@van-loon.nl 078-6220012

Afdeling Hypotheken buitendienst

Lars Melis

Lars Melis

Manager Hypotheken lars@van-loon.nl
André Meijvis

André Meijvis

Hypotheekadviseur / Pensioenadviseur andre@van-loon.nl 076-2300102
Erik de Graauw

Erik de Graauw

Hypotheekadviseur erik@van-loon.nl
Jore Theeuwes

Jore Theeuwes

Hypotheekadviseur jore@van-loon.nl
Colinde van Beek

Colinde van Beek

Hypotheekadviseur colinde@van-loon.nl
Philippe van den Dungen

Philippe van den Dungen

Hypotheekadviseur philippe@van-loon.nl
Debby Kroon

Debby Kroon

Hypotheekadviseur debby@van-loon.nl

Afdeling Hypotheken binnendienst

Lars Melis

Lars Melis

Manager Hypotheken lars@van-loon.nl
Martijn Helders

Martijn Helders

Binnendienst Hypotheken martijn.helders@van-loon.nl 076-2300100
Katja Huijbregts

Katja Huijbregts

Binnendienst Hypotheken katja@van-loon.nl 076-2300100
Lisanne Hoogendoorn-van den Maagdenberg

Lisanne Hoogendoorn-van den Maagdenberg

Binnendienst Hypotheken lisanne@van-loon.nl 076-2300100
Tessa Dames

Tessa Dames

Binnendienst Hypotheken tessa@van-loon.nl 076-2300100
Danique van Noort

Danique van Noort

Binnendienst Hypotheken danique@van-loon.nl 076-2300100
Nikita Mensinga

Nikita Mensinga

Binnendienst Hypotheken nikita@van-loon.nl 076-2300100
Tara O'Neill

Tara O'Neill

Binnendienst Hypotheken tara@van-loon.nl 076-2300100

Afdeling Schade

Sharon Morais

Sharon Morais

Schadebehandelaar sharon.morais@van-loon.nl 078-2200011
Ayla Ridderhof

Ayla Ridderhof

Schadebehandelaar ayla@van-loon.nl 078-2200011
Marc Leijten

Marc Leijten

Schadebehandelaar marc@van-loon.nl 078-2200011
Mariëtta Witte

Mariëtta Witte

Schadebehandelaar marietta@van-loon.nl 078-2200011
Ted van Varsseveld

Ted van Varsseveld

Schadebehandelaar ted@van-loon.nl 078-2200011
Charlotte Teekens

Charlotte Teekens

Schadebehandelaar charlotte@van-loon.nl 078-2200011
Sylvia Verheijen

Sylvia Verheijen

Schadebehandelaar sylvia@van-loon.nl 078-2200011

Afdeling Overvoer

Hilde Oerlemans

Hilde Oerlemans

Administratief Medewerker Overvoer hilde@van-loon.nl
Dick Binnekamp

Dick Binnekamp

Binnendienstadviseur Schade dick@van-loon.nl

Afdeling Pensioen

André Meijvis

André Meijvis

Hypotheekadviseur / Pensioenadviseur andre@van-loon.nl 076-2300102
Astrid Brouwer

Astrid Brouwer

Adviseur zakelijke verzekeringen en pensioen astrid@van-loon.nl 076-2300102