Medewerkers

De adviseurs van Van Loon maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Vestiging Dordrecht

Marcel van Loon

Marcel van Loon

Algemeen directeur marcel@van-loon.nl
Dieuwertje Alblas

Dieuwertje Alblas

Personal Assistant/HR dieuwertje@van-loon
Susan Beerman

Susan Beerman

Telefoniste / Receptioniste susan@van-loon.nl
Nancy Gielen

Nancy Gielen

Telefoniste/receptioniste en administratief medewerker nancy@van-loon.nl
Esther Langeveld

Esther Langeveld

Adjunct directeur esther@van-loon.nl 078-2200013
Hans Zikkenheiner

Hans Zikkenheiner

Manager Volmacht hans@van-loon.nl 078-2200013
Bas van Staveren

Bas van Staveren

Acceptant bas@van-loon.nl 078-2200012
Ralph van Vuuren

Ralph van Vuuren

Binnendienstadviseur Schade ralph@van-loon.nl 078-2200012
Sharon Morry

Sharon Morry

Acceptant sharon@van-loon.nl 078-2200012
Henk Tempelaar

Henk Tempelaar

Adviseur Verzekeringen henk@van-loon.nl
Renée de Boer

Renée de Boer

Acceptant renee@van-loon.nl 078-2200012
Younes Balhagi

Younes Balhagi

Binnendienstadviseur Schade younes@van-loon.nl 078-2200012
Ramjar Manbari

Ramjar Manbari

Binnendienstadviseur schade ramjar@van-loon.nl 078-2200012
Dick Binnekamp

Dick Binnekamp

Binnendienstadviseur Schade dick@van-loon.nl
Hilde Oerlemans

Hilde Oerlemans

Administratief Medewerker Overvoer hilde@van-loon.nl
Mariëtta Witte

Mariëtta Witte

Schadebehandelaar marietta@van-loon.nl 078-2200011
Sharon Morais

Sharon Morais

Schadebehandelaar sharon.morais@van-loon.nl 078-2200011
Ayla Ridderhof

Ayla Ridderhof

Schadebehandelaar ayla@van-loon.nl 078-2200011
Marc Leijten

Marc Leijten

Schadebehandelaar marc@van-loon.nl 078-2200011
Jan Engelenburg

Jan Engelenburg

Manager Inkomen jan@van-loon.nl 078-2200010
Hanke Konijnenburg - van Houwelingen

Hanke Konijnenburg - van Houwelingen

Specialist Inkomen hanke@van-loon.nl 078-2200010
Rose Giessenburg

Rose Giessenburg

Specialist Inkomen rose@van-loon.nl 078-2200010
Anne Kraaijestein

Anne Kraaijestein

Specialist inkomen anne@van-loon.nl 078-2200010

Ted van Varsseveld

Schadebehandelaar ted@van-loon.nl

Marcel Dirks

Volmachtbeheerder marcel.dirks@van-loon.nl

Jantine Aantjes

Acceptant jantine@van-loon.nl

Vestiging Breda

Chris Luiijf

Chris Luiijf

Commercieel directeur chris@van-loon.nl
Lars Melis

Lars Melis

Hypotheekadviseur lars@van-loon.nl
André Meijvis

André Meijvis

Hypotheekadviseur / Pensioenadviseur andre@van-loon.nl 076-2300102
Erik de Graauw

Erik de Graauw

Hypotheekadviseur erik@van-loon.nl
Jore Theeuwes

Jore Theeuwes

Hypotheekadviseur jore@van-loon.nl
Philippe van den Dungen

Philippe van den Dungen

Hypotheekadviseur philippe@van-loon.nl
Colinde van Beek

Colinde van Beek

Hypotheekadviseur colinde@van-loon.nl 076-2300100
Martijn Helders

Martijn Helders

Binnendienst Hypotheken martijn.helders@van-loon.nl 076-2300100
Katja Huijbregts

Katja Huijbregts

Binnendienst Hypotheken katja@van-loon.nl 076-2300100
Lisanne Hoogendoorn-van den Maagdenberg

Lisanne Hoogendoorn-van den Maagdenberg

Binnendienst Hypotheken lisanne@van-loon.nl 076-2300100
Miranda Verhoef

Miranda Verhoef

Binnendienst Hypotheken miranda@van-loon.nl 076-2300100
Danique van Noort

Danique van Noort

Binnendienst Hypotheken danique@van-loon.nl
Nikita Mensinga

Nikita Mensinga

Binnendienst Hypotheken nikita@van-loon.nl
Piet Hein Verbaan

Piet Hein Verbaan

Manager / Adviseur Verzekeringen piethein@van-loon.nl
Michiel van Oorschot

Michiel van Oorschot

Adviseur Verzekeringen michiel@van-loon.nl
Margriet Lagendaal-van den Heuvel

Margriet Lagendaal-van den Heuvel

Adviseur Verzekeringen margriet@van-loon.nl
Astrid Brouwer

Astrid Brouwer

Adviseur zakelijke verzekeringen en pensioen astrid@van-loon.nl 076-2300102
Wijnand van Gestel

Wijnand van Gestel

Binnendienstadviseur Schade wijnand@van-loon.nl 076-2300101
Monja Foesenek-van den Beemt

Monja Foesenek-van den Beemt

Binnendienstadviseur Schade monja@van-loon.nl 076-2300101
Tessa Dames

Tessa Dames

Binnendienstadviseur Schade tessa@van-loon.nl 076-2300101
Diana Willart

Diana Willart

Binnendienstadviseur Schade diana@van-loon.nl 076-2300101
Rachelle van Poppel-van der Kolk

Rachelle van Poppel-van der Kolk

Telefoniste / Receptioniste rachelle@van-loon.nl
Anouk Corstiaensen

Anouk Corstiaensen

Telefoniste / Receptioniste anouk@van-loon.nl