Medewerkers

De adviseurs van Van Loon maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Van Loon staat er altijd voor open om met gemotiveerde en vakkundige kandidaten in gesprek te gaan. Bekijk hiervoor onze vacatures.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Directie

Marcel van Loon

Marcel van Loon

Algemeen Directeur marcel@van-loon.nl
Esther Langeveld

Esther Langeveld

Adjunct Directeur esther@van-loon.nl
Chris Luiijf

Chris Luiijf

Commercieel Directeur chris@van-loon.nl

Personal Assistent/HR

Dieuwertje Alblas

Dieuwertje Alblas

Personal Assistant/HR dieuwertje@van-loon.nl

Afdeling Finance

Hans Zikkenheiner

Hans Zikkenheiner

Manager Finance/Volmacht hans@van-loon.nl
Hanke Konijnenburg - van Houwelingen

Hanke Konijnenburg - van Houwelingen

Medewerker Finance hanke@van-loon.nl

Afdeling Verzuim

Jan Engelenburg

Jan Engelenburg

Manager Inkomen jan@van-loon.nl 078-2200010
Eline de Knegt

Eline de Knegt

Specialist Inkomen eline@van-loon.nl 078-2200010
Jeanette Kooman

Jeanette Kooman

Medewerker Binnendienst Ziekteverzuim en Inkomensverzekeringen jeanette@van-loon.nl 078-2200010
Jacqueline Blom

Jacqueline Blom

Acceptant Inkomen jacqueline@van-loon.nl

Afdeling Verzekeringen binnendienst

Piet Hein Verbaan

Piet Hein Verbaan

Manager Verzekeringen piethein@van-loon.nl 076-2300101
Wijnand van Gestel

Wijnand van Gestel

Verzekeringen Zakelijk wijnand@van-loon.nl 076-2300101
Diana Willart

Diana Willart

Verzekeringen Zakelijk diana@van-loon.nl 076-2300101
Evy Koertshuis

Evy Koertshuis

Verzekeringen Zakelijk evy@van-loon.nl 076-2300101
Younes Balhagi

Younes Balhagi

Verzekeringen Particulier younes@van-loon.nl 078-2200012
Monja Foesenek-van den Beemt

Monja Foesenek-van den Beemt

Verzekeringen Particulier monja@van-loon.nl 076-2300101
Annemarie Boom

Annemarie Boom

Verzekeringen Particulier annemarie@van-loon.nl 076-2300101
Evelien van de Vondervoort

Evelien van de Vondervoort

Verzekeringen Particulier evelien@van-loon.nl 076-2300101
Anita Spyra-van Gurp

Anita Spyra-van Gurp

Verzekeringen particulier anita@van-loon.nl 076-2300101
Karien Konings

Karien Konings

Verzekeringen particulier karien@van-loon.nl 076-2300101
Viktorija Spele

Viktorija Spele

Verzekeringen Zakelijk viktorija@van-loon-.nl 076-2300101
Merel Maas

Merel Maas

Verzekeringen Zakelijk merel@van-loon.nl 076-2300101

Afdeling Verzekeringen buitendienst

Piet Hein Verbaan

Piet Hein Verbaan

Manager Verzekeringen piethein@van-loon.nl 076-2300101
Henk Tempelaar

Henk Tempelaar

Adviseur Verzekeringen henk@van-loon.nl
Michiel van Oorschot

Michiel van Oorschot

Adviseur Verzekeringen michiel@van-loon.nl
Marjolijn van der Maas

Marjolijn van der Maas

Adviseur Verzekeringen marjolijn@van-loon.nl
Koen van Oosterhout

Koen van Oosterhout

Adviseur verzekeringen koen@van-loon.nl

Afdeling Volmacht

Hans Zikkenheiner

Hans Zikkenheiner

Manager Finance/Volmacht hans@van-loon.nl
Renée de Boer-Monster

Renée de Boer-Monster

Acceptant renee@van-loon.nl 078-2200013
Jantine Van Wijk - Aantjes

Jantine Van Wijk - Aantjes

Volmachtbeheerder jantine@van-loon.nl 078-2200013
Ralph van Vuuren

Ralph van Vuuren

Acceptant ralph@van-loon.nl 078-2200013
Sharon Morry

Sharon Morry

Acceptant sharon@van-loon.nl 078-2200013
Anouk van Venrooij

Anouk van Venrooij

Verzekeringen Particulier anouk.vanvenrooij@van-loon.nl 076-2300101
Anja van den Berg

Anja van den Berg

Volmachtbeheerder anja@van-loon.nl 078-2200013
Carla IJpelaar

Carla IJpelaar

Volmachtbeheerder carla@van-loon.nl 078-2200013
Joris Kraaijestein

Joris Kraaijestein

Volmachtbeheerder joris@van-loon.nl 078-2200013

Afdeling Hypotheken buitendienst

André Meijvis

André Meijvis

Manager Hypotheken / Pensioenadviseur andre@van-loon.nl 076-2300102
Erik de Graauw

Erik de Graauw

Hypotheekadviseur erik@van-loon.nl
Jore Theeuwes

Jore Theeuwes

Hypotheekadviseur jore@van-loon.nl
Colinde van Beek

Colinde van Beek

Hypotheekadviseur colinde@van-loon.nl
Philippe van den Dungen

Philippe van den Dungen

Hypotheekadviseur philippe@van-loon.nl
Debby Kroon

Debby Kroon

Hypotheekadviseur debby@van-loon.nl
Jos Pott

Jos Pott

Hypotheekadviseur jos@van-loon.nl

Afdeling Hypotheken binnendienst

André Meijvis

André Meijvis

Manager Hypotheken / Pensioenadviseur andre@van-loon.nl 076-2300102
Lisanne Hoogendoorn-van den Maagdenberg

Lisanne Hoogendoorn-van den Maagdenberg

Binnendienst Hypotheken lisanne@van-loon.nl 076-2300100
Tessa Dames

Tessa Dames

Binnendienst Hypotheken tessa@van-loon.nl 076-2300100
Danique van Noort

Danique van Noort

Binnendienst Hypotheken danique@van-loon.nl 076-2300100
Nikita Mensinga

Nikita Mensinga

Binnendienst Hypotheken nikita@van-loon.nl 076-2300100
Brandon Schippers

Brandon Schippers

Binnendienst Hypotheken brandon@van-loon.nl 076-2300100
Babette Rasing

Babette Rasing

Binnendienst Hypotheken babette@van-loon.nl 076-2300100
Annet Dubbelman

Annet Dubbelman

Binnendienst Hypotheken annet@van-loon.nl 076-2300100

Afdeling Schade

Sharon Morais

Sharon Morais

Schadebehandelaar sharon.morais@van-loon.nl 078-2200011
Ayla Ridderhof

Ayla Ridderhof

Schadebehandelaar ayla@van-loon.nl 078-2200011
Marc Leijten

Marc Leijten

Schadebehandelaar marc@van-loon.nl 078-2200011
Mariëtta Witte

Mariëtta Witte

Schadebehandelaar marietta@van-loon.nl 078-2200011
Charlotte Teekens

Charlotte Teekens

Schadebehandelaar charlotte@van-loon.nl 078-2200011
Karin Fens

Karin Fens

Schadebehandelaar karin@van-loon.nl 078-2200011
Loulou van Loon

Loulou van Loon

Schadebehandelaar loulou@van-loon.nl
Roosje Linders

Roosje Linders

Schadebehandelaar roosje@van-loon.nl 078-2200011
Elvira Pott-Kolenbrander

Elvira Pott-Kolenbrander

Schadebehandelaar elvira@van-loon.nl 078-2200011
Dimphy Lambregts

Dimphy Lambregts

Schade behandelaar dimphy@van-loon.nl 078-2200011

Afdeling Overvoer

Hilde Oerlemans

Hilde Oerlemans

Administratief Medewerker Overvoer hilde@van-loon.nl
Dick Binnekamp

Dick Binnekamp

Binnendienstadviseur Schade dick@van-loon.nl

Afdeling Pensioen

André Meijvis

André Meijvis

Manager Hypotheken / Pensioenadviseur andre@van-loon.nl 076-2300102
Joy van Loon

Joy van Loon

Administratief medewerker pensioenen joy@van-loon.nl

Marketing/Design

Anouk Corstiaensen

Anouk Corstiaensen

Marketing medewerker marketing@van-loon.nl

Receptie

Susan Beerman

Susan Beerman

Telefoniste / Receptioniste susan@van-loon.nl
Esmé Kouters

Esmé Kouters

Telefoniste / Receptioniste esme@van-loon.nl
Caroline van Heeren

Caroline van Heeren

Telefoniste / Receptioniste caroline@van-loon.nl
Sharita Soekhram

Sharita Soekhram

Telefoniste/Receptioniste sharita@van-loon.nl